ARBATOS POVEIKIS

Pastoviai naudojant minėtas arbatas, jūsų oda atjaunėja, tampa švari ir sveika, jaučiamasi energingiau, pagerėja psichinis aiškumas ir koncentracija, geresnė atmintis, padidėja imunitetas ligoms, apskritai pagerėja sveikata ir savijauta, atsiranda pasitikėjimas savimi bei pasitenkinimas gyvenimu.
Pagrindinė arbatos paskirtis – sureguliuoti virškinamojo trakto veiklą ir sureguliuoti iki 1-3 kartų per dieną, greitam kenksmingų medžiagų pasišalinimui iš organizmo ir profilaktika jų nusėdimui ir kaupimuisi virškinamajame trakte. Nuodingų medžiagų likučių susikaupimas ir užsilaikymas organizme sukelia daugybę ligų, iššaukiančių autointoksikacijos (toksinų sugėrimas ir apsinuodijimas) bei plonosios ir storosios žarnų sienelių užsikimšimą susikaupusiomis nuodingomis medžiagomis, tokiomis kaip mėsos ir daržovių puvenų mase. Tai įtakoja parazitų atsiradimą ir dauginimąsi.
Organizmo išvalymas nuo nuodingų medžiagų ir žarninių parazitų apsaugo nuo anksčiau minėtų ligų, kurios dažnai yra lydimos autointoksikacijos ir/arba parazitų užsikrėtimo simptomais. To padarinyje mažėja talijos ir pilvo apimtys, krinta svoris.
Mes visi puikiai žinome, kas nutinka, kuomet mūsų namuose kanalizacijos vamzdžiai dėl nuolatinio kalkėjimo ir šiukšlių ant vidinių sienelių galutinai užsikemša.
Kažkas panašaus vyksta ir Jūsų virškinamajame trakte ir tuomet maistas, kurį Jūs vartojate, taip greitai nesivirškina.
Idealus laikus nuo maisto suvartojimo iki jo pasišalinimo iš organizmo turėtų būti 11-15 valandų, bet daugeliui tai užtrunka 26 valandos ir daugiau. Kai kuriems žmonėms šis procesas užtrunka iki 70 valandų (beveik 3 paras)! Šio laiko pakanka, kad toksinai ir nuodingosios medžiagos, esančios maisto likučiuose, įsiskverbtų į žmogaus kraujo sistemą.
Nenuostabu, kad šiuo metu sergančiųjų vėžiu ir turinčiųjų problemų su žarnynu, ženkliai padidėjo palyginus su praeitimi, kuomet mūsų seneliai vartojo sveiką, neapdorotą maistą ir nepasterizuotus pieno produktus, kurie pasišalindavo iš organizmo per 15 valandų.
Lėtai judanti fekalijų masė pradeda prilipti prie storosios ir plonosios žarnų sienelių, o tuomet stabdo judėjimą, sudaro nepajudinamą ekskrementų, gleivių ir negyvų ląstelių sluoksnį, kuriame daržovių ir mėsos masės dalosi ir skaidosi, išskirdami žalingas dujas, išeinančias per burną ir išangę. Tuo pačiu metu išsiskiria nuodingi toksinai ir įsiskverbia į gyvybiškai svarbius organus bei kraujotakos sistemą.
Ši puvenų masė tampa maistu daugeliui įvairių nuodingų bakterijų, raugams, grybeliams ir parazitams, tokiems kaip amebos, trematodai ir kirmėlės, kurios labai greitai vystosi tokiomis palankiomis sąlygomis.