ARBATOS SUDETIS

Holy ir IASO arbatos sudedamosios dalys yra saugių, natūralių ir valgomų žolelių specialus mišinys, kurios buvo išaugintos be cheminių trąšų ar pesticidų (net maišeliai yra nebalinti).

Tai ypatingi fermentai, leidžiantys švelniai išvalyti visą organizmą su ilgalaikiu arbatos vartojimu. Visi fermentai, kurie turėjo palaikyti mūsų gaubtinės žarnos sveikatą, buvo sunaikinti šiuolaikiškai apdirbant maistą ir pasterizuojant pieno produktus. Dabar mes galime grąžinti jai sveikatą!
Prie minėtos arbatos Dr. Miller‘is dirbo 20 metų, tobulindamas kiekvienai amžiaus ir svorio grupei.

Tikrasis margainis (Silybum marinium),


Tikrasis margainis (Silybum marianum) padeda kepenims išleisti toksinus. Šventas dagys buvo panaudotas mediciniškai daugiau kaip 2000 metų, dažniausiai dėl gydymo kepenų sutrikimo tokių kaip gelta, ir tulžies pūslės sutrikimas. Tai buvo neseniai panaudota teigiamų dėl ŽIV pacientų, kad apsaugotų kepenis nuo ligų tokių kaip hepatitas ir pakenkimas iš vaistų, paimtų ŽIV ar AIDS. Flavanoid vaisiuje, pavadintame Silymarin, yra galingas antioksidantas, ir gali taip pat apsaugoti kepenų ląsteles, blokuodamas žalingų toksinų įėjimą, ir porcija nuneša šituos toksinus nuo kepenų ląstelių. Buvo taip pat parodyta, kad Silymarin atstatė sužalotas kepenų ląsteles. Tai skatina kepenis ir tulžies pūslės veiklą ir gali turėti laikiną švelnų vidurių paleidžiamąjį kai kurių žmonių padarinį. Šventi Dagio produktai yra populiarūs Europoje ir Jungtinėse Valstijose įvairiems kepenų ligos tipams, apimdami kepenų kepenų cirozę. Šventas Dagys, kaip manoma, turi didžiąją valstybę apsivalyme ir cirkuliacijoje kraujo, ir yra tokia gera kraujo valomoji priemonė, kad Šventos Dagio arbatos puodelio gėrimas du kartus per dieną gali išgydyti chroniškus galvos skausmus. Tai taip pat panaudojama skrandžiui ir virškinimo problemoms, dujoms žarnynuose, ir vidurių užkietėjimui. Lapai ir stiebai yra suvalgyti kaip mišrainė, žalia Europoje.

Dedešva miškinė (lot. Malva silvestris)

Malva ar kinų Dedešvos augalas (Malva verticillata) yra narys Malvaceae šeimos, kuri taip pat apima Pelkės Dedešvą ir Kinrožę. Lapai turi švelnų malonų skonį. Malva buvo kultivuotas Kinijoje daugiau kaip 2 500 metų, ir yra dabar kultivuotas kai kuriose šalyse Europos kaip skani žalia mišrainė. Malva sėkla turi savyje augalinius klijus, polysaccharides ir flavonoids. Tradicinėje medicinoje, į Malva lapą dažnai paversdavo į arbatą į tiesą virškinimo sistemos membranos. Tai yra demulcent (augaliniai klijai ramina ir minkština suerzintus audinius, ypač gleivių membranos), švelnus diuretikas, minkštiklis (minkština odą), ir švelnus vidurių paleidžiamasis vaistas (švelnus žarnų stimuliatorius). Malva Lapo arbatos yra suvartotos gydyme inkstų sutrikimo, skysčių, dažno troškulio, ir viduriavimo užlaikyme. Malva Lapas buvo panaudotas, kad elgtųsi su skrandžio skausmu, gastroenteritu, irzlia žarna, ir blužnies sąlygomis. Kinų naudojimas Malva Lapas kaip atsikosėjimą lengvinantys vaistai ir kaip demulcent skalauja gerklę, kad nuramintų gerklės uždegimą. Tai gali taip pat nuraminti bronchinį suerzinimą asmenų su bronchitu ar emfizema. (Saugokitės kiniškų Dedešvos arbatų, kurios taip pat turi savyje Kasiją ar Cassia angustifolia., kurie yra stiprūs vidurių paleidžiamieji vaistai ir gali sukurti priklausomybę. Daktaro Miller Šventa Arbata NETURI savyje Kasijos.

Persimono lapai

Japoninė churma (Diospyros kaki) sukurtas Kinijoje ir buvo užauginta daugiau kaip 1000 metų Japonijoje, kuri yra pagrindinis gamintojas šiandien. Panaši Japoninės churmos vaisiaus įvairovė (Diospyros virginiana) auga Rytiniame JAV ir yra pavadinta Pawdad. Taninas ir flavonoids Japoninės churmos lapuose turi anti-hypertensive, antikancerogenines, ir anti-mutagenic ypatybes. Lapas taip pat veikia kaip švelnus vidurių paleidžiamasis vaistas. Tai panaudojama hemorojams ir išsiplėtusioms venoms. Japoninės churmos lapo ištrauka, turinti savyje astragalin, kai imtas žodžiu, veikia kaip natūralus antihistamininis vaistas, kuris padeda sumažinti alergiškas reakcijas. Tai lengvina dermatito simptomus, mažinant įsiliepsnojimą ir tirštinant odos. Japoninės churmos lapai taip pat lengvina niežėjimą. Sulaikantis kraujavimą žalias Japoninės churmos vaisius yra panaudotas, kad elgtųsi su vidurių užkietėjimu, gastro-žarnų suerzinimu, dizenterija, chronišku viduriavimu, opėjimu žarnos ir skrandžio, kataro tiesiosios žarnos ir dvitaškio, hemorojų, ir liautųsi kraujuoti. n, hemorrhoids, and to stop bleeding.

Vaistinė svilarožė - (lot. Althaea officinalis)

Aukštosios piliarožės sinonimai: malva, dedešva
Vaistinės svilarožės sinonimai: piliarožė ybiškė, švelnioji ubiškė, šliažas.

Pelkės Dedešva ar Vaistinė svilarožė (Althaea officinalis) buvo panaudotos senovinių graikų, kad pataisytų sumušimus ir kraujavimą, ir kaip švelnus vidurių paleidžiamasis vaistas. Tai buvo panaudota Viduramžių Europoje skrandžio veiklos sutrikimui ir viduriavimui. Pelkės Dedešvos šaknis ar lapas buvo tradiciškai panaudoti, kad nuramintų ir palaikytų žarnynus. Tai turtinga kalcio, cinko, geležies, natrio, jodo, vitamino B komplekso, ir pantothenic rūgšties. Vaistiniai augalai aukštai augaliniuose klijuose, tokie kaip Pelkės Dedešva ir Malva Lapas (tos pačios šeimos), yra dažnai naudingi simptomiškam kosulių ir suerzintos gerklės palengvėjimui. Dedešva turi atsikosėjimą lengvinančius vaistus ir demulcent ypatybes, kuris sudaro šio vaistinio augalo istorinį naudojimą kaip vaistą dėl kvėpavimo takų, ypač atvejais erzinančių kosulių su bronchiniu susigrūdimu. Pelkės Dedešvos šaknis ir, iki mažesnio masto, Pelkės Dedešvos lapas abu turi savyje reikšmingus procentinius dydžius augalinių klijų, natūrali lipni medžiaga, kuri netirpsta vandenyje. Kaip kita augalinius klijus turinti savyje medžiaga, Pelkės Dedešva išsipučia ir tampa gudri, kai ji yra statyta skysčiams. Išplaukianti slidi medžiaga dengia burnos, gerklės, ir skrandžio linings, kad palengvintų suerzinimą ir kontrolę, kosinčią jungtas su respiracinėmis sąlygomis tokiomis kaip rūkaliaus kosulys. Pelkės Dedešva gali taip pat turėti švelnų anti-infective, apsaugotą pakėlimą, ir diurezines ypatybes. Britų Žolių Santraukoje Pelkės Dedešvos naudojimas yra įrašytas į sąrašą gastroenteritui, virškinimo ir dvylikapirštėms opoms, kolitui, ir enteritui. Aktualiai, Pelkės Dedešva yra panaudota, kad nuramintų ir suminkštintų suerzintą odą, ir kaip vaistą dėl įpjovimų, žaizdų, pūlinių, virimo, nudegimų, ir išsiplėtusių venų. Valgomi lapai yra panaudoti kaip mišrainės žalieji Prancūzijoje.
Vaistinė žaliava: vaistinės svilarožės daugumoje naudojamos šaknys (Althaea radix), taip pat gali būti naudojami ir lapai (Althaea folium). Šaknys kasamos anksti pavasarį (balandį) arba vėlai rudenį (spalį). Kaip vaistinė žaliava naudojamos antrų - trečių metų šaknys, lapai renkami nuo liepos iki spalio.

Šventasis Dagys - (Cnicus benedictus ar Cirduus benedictus)

Palaimintas Dagys (Cnicus benedictus ar Carduus benedictus) buvo panaudotas tradicinėje medicinoje dar pradžia šešiolikto šimtmečio kaip apetito stimuliatorius, sulaikantis kraujavimą, kraujo valomoji priemonė, choleretic (tulžies srauto stimuliatorius), prakaito varomasis (prakaito stimuliatorius), maisto virškinimo pakėlimas, diuretikas (didėjantis šlapimas), atsikosėjimą lengvinantys vaistai, karštinės reduktorius, atmintis improver, menstruacinis srauto stimuliatorius, ir seilėjimosi stimuliatorius. Tai buvo kultivuota vienuolyno soduose kaip gydymas raupams ir pavadinama garbei Šv Benedict, švento vienuolių užsakymo įkūrėjo. Tai vis dar panaudojama kaip prieskonis jų benediktinų likeryje. Palaimintas Dagys buvo panaudotas raupams, maliarijai, karštinei, anoreksijai, dispepsijai, skrandžio veiklos sutrikimui, vidurių užkietėjimui, ir išpūstumui. Vėliau tai parodė, kad būtų naudinga skrandžio veiklos sutrikimui, rėmeniui, ir blogam apetitui. Palaimintas Thistle padeda didinti apetitą žmonių su maisto virškinimu ar valgymo sutrikimu tokiu kaip anoreksija (bet nedidina normalių žmonių apetito). Žolių medicinoje, Palaimintas Dagys yra panaudotas vėžiui, infekcijoms, įsiliepsnojimui, tulžies pūslės ligai, geltai, kepenų sutrikimui, gimdos kaklelio dysplasia, širdies sirgimams, odos opoms, mielių infekcijoms, ir viduriavimui..

Imberas

– vienas plačiausiai pasaulyje vartojamų augalinės kilmės maisto priedų. Nors dažniausiai vartojamas kulinarijoje, nemažai žmonių jį vartoja gydymo tikslams. Yra įrodymų, kad imbieras veiksmingas nuo pykinimo ir vėmimo po operacijų ar nėštumo metu, bet, jei vėmimo priežastis kitos kilmės, – jis mažiau efektyvus. Kelių tyrimų metu pateikta duomenų apie imbiero vartojimą artrito simptomams malšinti.

Ramūnėle

Laukuose auganti ramunėlė jau nuo senų laikų yra viena dažniausiai vartojamų ir patikimiausių priemonių skrandžio negalavimams bei virškinimo sutrikimams gydyti.
Bene pagrindinė jos vartojimo sritis - ūminiai ir lėtiniai skrandžio bei dvylikapirštės žarnos negalavimai. Čia svarbiausias yra uždegimą slopinantis, spazmus atpalaiduojantis ir dujų susikaupimą organizme mažinantis ramunėlių poveikis.

Ramunėlės taip veikia dėl viso gydomųjų medžiagų komplekso, o ne dėl kurios nors vienos medžiagos, kurią būtų galima išskirti ir susintetinti. Tad norėdami išnaudoti visas ramunėlės galimybes, turime vartoti natūralių žiedų galvučių arbatą ir ramunėlių ekstraktą.

Universalus receptas: ryte pirmiausia išgerti puodelį ramunėlių arbatos ir nevalgyti nieko, išskyrus vieną džiūvėsį. Tik po valandos gerai papusryčiauti.

Ramunėlių veikliosios medžiagos ir gydomasis poveikis
Visą ramunėlės efektyvumą galima puikiai išsiaiškinti iš jos sudėtinių dalių.

Ramunėlių mėlis - chamazulenas - vartojamas jau esamiems negalavimams gydyti. Jis slopina uždegimus ir skatina žaizdų gijimą.

Palyginti neseniai atrasta biologiškai aktyvi medžiaga bizabololas neleidžia susidaryti opoms skrandyje ir dvylikapirštėje žarnoje. Jis saugo šiuos organus, stiprindamas jų gleivinės gynybines jėgas, kliudydamas žalingam poveikiui.

Geltonieji ramunėlių pigmentai - flavonai ir flavonoidai - slopina spazmus ir stiprina viso organizmo atsparumą aplinkos poveikiui, infekcijoms, švitinimui, nepalankioms oro sąlygoms ir kt.

Ramunėlės efektyviausiai gydo skrandžio veiklos sutrikimus - dažnai pakanka vieno ar kelių puodelių ramunėlių arbatos, kad jų atsikratytum. Puikiai tinka stresų nualintam skrandžiui, kurį vargina spazmai ir pūtimas. Tokiu atveju naudingiausia sumaišyti ramunėles lygiomis dalimis su melisa arba pomerantiniu citrinmedžiu, kurie yra geriausi streso malšintojai.

Papaja, tikroji papaja

– tropiniame klimate augančio papajinio melionmedžio (Carica papaya) vaisius. Papajos išsivysto iš žiedų, kurie susiformuoja kamieno lapų pažastyse (kauliflorija).

Botanikoje papaja yra klasifikuojama kaip uoga. Papaja būna iki 45 cm ilgio ir sveria nuo 400 g iki 10 kg. Ant suaugusio melionmedžio uždera iki 75 kg papajų. Nesunokusi papaja būna žalia ir tvirta. Į melioną panašios papajos nokdamos tampa geltonai auksinės spalvos, minkštimas įgauna salsvą skonį ir malonų aromatą. Pagal struktūrą, formą ir skonį papaja primena melioną su aviečių aromatu.

Mira:

Iš kur kilusi mira?

Mira yra kvapieji Burseraceae šeimos medžių sakai. Šioje šeimoje yra 18 genčių ir 540 rūšių medžių. Daugelio medžių žievėje, rėtiniuose induose ir kartais šerdyje yra gerai matomi sakų latakai ar sakų kanalėliai. Mira (tikriausiai kilusi iš arabų ir hebrajų žodžio „mur“, reiškiančio kartus, aitrus) yra gaunama iš Commiphora (graik. sakus gaminantis) genties, susidedančios iš 250 rūšių medžių, paplitusių tropinėje Afrikoje ir Azijoje.